Legia Swimming Schools MyVinci

Legia Swimming Schools to część Akademii Pływackiej Legii Warszawa, proponująca zajęcia w środowisku wodnym z elementami pływania dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat. Specjalnie przygotowany program, uwzględniający możliwości najmłodszych sportowców, zajęcia w małych grupach i bogato wyposażone pływalnie czynią zajęcia w ramach Legia Swimming Schools wyjątkowymi.

Regularne spotkania z wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą trenerską to przede wszystkim świetna zabawa, ale środki treningowe jakimi się posługujemy i cele jakie sobie stawiamy są w pełni profesjonalne.
Legia Swimming Schools to również unikatowa szansa na podnoszenie swoich umiejętności pod okiem prawdziwych gwiazd! Patronem Legia Swimming Schools jest Paweł Korzeniowski, mistrz świata w pływaniu, oraz Łukasz Drzewiński – byli zawodnicy kadry Narodowej, uczestnicy Igrzysk Olimpijskich.
Model pracy z wychowankami Swimming Schools jest nieustannie doskonalony i powstaje w oparciu o współpracę i wymianę doświadczeń z najbardziej elitarnymi klubami na Świecie, pionierami w dziedzinie kompleksowego szkolenia pływackiej młodzieży.

Program realizowany jest we współpracy
z Sekcją Pływacką Legia Warszawa