Unikalny program Legia Tennis Schools dla klas 1-3 w prestiżowej szkole MyVinci. Celem tego projektu jest połączenie oferty edukacyjnej z niezwykle bogatym programem sportowym realizowanym w ramach najlepszych w kraju szkółek sportowych (Legia Tennis Schools & Legia Judo Schools) wraz z ofertą specjalistycznych zajęć ogólnorozwojowych przeprowadzanych przez klinikę Enel-Sport

Czytaj więcej: Legia Tennis Schools MyVinci

Judo jest dyscypliną sportu pochodzącą z Japonii. Dosłownie judo oznacza "łagodną drogę", "drogę do zwinności". Jest sportem rozwijającym bardzo wszechstronnie ze względu na różnorodne formy treningu. Trening obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe, gimnastyczne, akrobatyczne, siłowe, zwinnościowe, gibkościowe, stosuje się również w treningu gry zespołowe często zmodyfikowane w taki sposób, aby, mogły stanowić przygotowanie do właściwego treningu judo.

Czytaj więcej: Legia Judo Schools MyVinci

Legia Swimming Schools to część Akademii Pływackiej Legii Warszawa, proponująca zajęcia w środowisku wodnym z elementami pływania dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat. Specjalnie przygotowany program, uwzględniający możliwości najmłodszych sportowców, zajęcia w małych grupach i bogato wyposażone pływalnie czynią zajęcia w ramach Legia Swimming Schools wyjątkowymi.

Czytaj więcej: Legia Swimming Schools MyVinci