Szalone Dni Muzyki już niebawem!

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23 - 25 września, a poświęcona będzie tematyce natury.

Przez 3 dni trwania Festiwalu, krótkie koncerty odbywają się w kilku salach jednocześnie, a całe otoczenie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej zamieni się w miejsce inspirowane naturą.

Podczas koncertów zostaną zaprezentowane takie utwory, jak np. Święto wiosny Igora Strawińskiego, Poranek z suity Peer Gynt Edvarda Griega, Sonatę księżycową Ludwiga van Beethovena, Suita z baletu Jezioro łabędzie Piotra Czajkowskiego, czy Walc kwiatów z baletu Dziadek do orzechów Piotra Czajkowskiego.

Również w tym roku swój kącik w programie będzie miała Smykofonia - z bogatą oferta koncertów w sobotę oraz niedzielę na sali Leśnej.

Sprzedaż biletów już ruszyła! Bilety na koncerty w cenie 8 zł, 12 zł i 15 zł można kupić na stronie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem Festiwalu i wybraniu najciekawszych koncertów!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Szalonych Dni Muzyki!

MyVinci Preschool Biały Kamień:

Osiedle Eko Park, ul. Biały Kamień 7, 02 - 593 Warszawa, Polska
j.dycha@myvinci.edu.pl
(+48) 786-890-047

MyVinci School & Preschool Czerska:

ul. Czerska 14, 00 - 732 Warszawa
sekretariat@myvinci.edu.pl
(+48) 533-334-541

Jesteśmy niepubliczną placówką wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Biura Edukacji m.st. Warszawy pod numerem 117/PPN oraz 177/PPN.

NEOBRIT EDUCATIONS LIMITED (Sp. z.o.o) Oddział w Polsce, z siedzibą przy ul. Sadowej 14, 05-410 Józefów, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000393863, NIP 1090002373, REGON 145802537